Familia HP feat. O.S.T.R. "Misja" - teledysk

dodano: 2012-06-14 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)


Familia HP prezentuje video do tytułowego singla ze swojego piątego albumu "Misja", który ukazał się w kwietniu br. Gościnną zwrotkę nawinął jeden ze współproducentów płyty - O.S.T.R. Za ciekawy orientalny bit odpowiedzialny jest Bobair.
Anonim
Zajebisty numer, jak i klip również. propsy ;)
Whiteface
Niestety sztuka dla sztuki, jak wiekszosc wspolczesnego rapu. Nic z tego numeru nie zostaje w pamieci. Szkoda - wypisani artysci.
Tokyo
Alfabetyzm wtórny się szerzy... Niektórym to przydałoby się wrócić do szkoły podstawowej lub zimowanie w niej do skutku. Kawałek jest świetny. Mnie w chuj mobilizuje. Klip ma fajny klimat. W ogóle płyta jest zajebista, a przeszła bez echa...
Rap Znawca
Nie zły debiut, ale powinni jednak jeszcze trochę poćwiczyć zanim wyjdą na legal zasmakować ekskluzywnych dziwek i koksu. Peace!
skierowane do Rap Znawca
to nie debiut rap znawco bo są obecni na scenie od lat 90tych a od 2002 czyli miejscich wibracji robią coś na szerszą skalę (nie liczę Sprawdź Sytuację " zresztą może inni mają lepsze skille ale ci goście mają zajawkę i solidny fame skoro nagrali afu-rą , emilio rojasem czy masta acem i produkcje maja od ostrego czy boaira od kilku lat a to że teraz mają logo zaiksa to kurwa żaden argument i wsłuchaj się w teksty cytuję "ekskluzywna dziwko "
Rap Znawca
Zbastuj ziomuś, chodziło o legalny mainstream, a z Afurą nagrali bo Tomek ma wujka w stanach. Uważam mimo wszystko że powinni jeszcze trochę poćwiczyć.
blał
sprawdzam tylko dla BobAira

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>