Jon Connor "People's Rapper" (Świeża Krew #24)

Hip-hop z Michigan większości fanów kojarzy się z Detroit. Nie można jednak zapominać również o Flint, z którego pochodził MC Breed, wybitny mikrofonowy wyjadacz, który w 2008 roku odszedł z tej ziemi pozostawiając swoje miasto bez równie klasowego reprezentanta. Jak się okazuje nie na długo. W ostatnich miesiącach coraz częściej w rapowych mediach przewija się ksywa Jona Connora, który swoimi skillsami przekonuje do siebie nie tylko słuchaczy, ale również... raperów.

Connora zachwalali m.in. Nas, Scarface, The Game czy Asher Roth. Niedawno raper wylądował też w legendarnej rubryce Source'a - Unsigned Hype. Jeszcze w tym tygodniu otrzymamy nowy album reprezentanta Flint!

Jon Connor nie jest zresztą tylko MC, ale również producentem i w obu profesjach wykazuje się wyjątkowymi umiejętnościami. "People's Rapper" czyli kolejna produkcja 25-latka ukaże się już w nadchodzący piątek. Póki co plotki o kontrakcie w Def Jam, który miał załatwić mu Nasir Jones przycichły, ale "buzz" wokół jego postaci rośnie. Niedawno w remixie jego kawałka pojawili się Saigon i Cosequence, Jon w wywiadach pogadywał o potencjalnej współpracy z samym Nasem...

Dotychczasowe mixtape'y (m.in. "Blue Album" na bitach z "Blueprintu" Jaya-Z, czy zbierające propsy "Season 1" i "Season 2") przyniosły dziesiątki numerów, które powinny pokazać wam z jak dużym talentem mamy do czynienia. Pod spodem mały wybór teledysków, które w mojej opinii dobrze reprezentują muzykę Jona Freemana.

 

Anonim
Pojebało Cie Daniel stawiac w jednej lini "Nas, Scarface, The Game czy Asher Roth" ?
Anonim
woooow! Mega Kot!
Anonim
Nie rozumiem napinki typa wyżej
Zajawkowicz
@Nalesnik - Jak wchodzisz na Popkillera tylko dla Amerykańskiego Rapu, to czego sobie nie wejdziesz na hiphopdx chociażby, i tam sobie pisz takie komentarze jak ten powyżej. PS: A zapomniałem, anglika nie kumamy :)
Anonim
Kumamy kumamy leszczyku :)
Anonim
a stawiać wytyczne gdzie ma wchodzić to możesz swojemu tatusiowi, comprende?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>