Onar, Kajman i Młody M na Hip Hop Opole B4 Party vol.2

dodano: 2012-01-27 13:00 przez: Dawid Szynol (komentarze: 1)
Facebookowa inicjatywa "Jestem za przywróceniem festiwalu Hip Hop Opole " rozkręciła się do gigantycznych rozmiarów. Akcję zrzeszającą już prawie 40 tys. ludzi na portalu facebook.com popierają czołowi polscy raperzy, w tym O.S.T.R., donGURALesko, Pih, Chada, Sokół, Sobota oraz wielu innych.

W celu promocji inicjatywy pomysłodawcy organizują cykliczne imprezy w Opolu. Na pierwszej edycji Hip Hop Opole B4 Party pojawiła się śmietanka opolskiego podziemia. Na vol. 2 zobaczymy z kolei starych wyjadaczy. Zagra Onar z legendarnego Płomienia 81, Kajman oraz Młody M! A to nie koniec niespodzianek...

Pierwsza część imprezy Hip Hop Opole B4 Party miała miejsce na początku stycznia. Na scenie odbył się pokaz beatboxu, walki freestylowe a swoje umiejętności zaprezentowała większa część opolskiego podziemia. W przepełnionym klubie mogliśmy dostrzec m.in. Okoliczny Element, Ematei Ducha, SMA, Benger Boyz oraz Chadę, który w przerwie od nagrywania albumu w opolskim Kurnik Studio również wpadł na imprezę.

Hip Hop Opole B4 Party vol. 2 odbędzie się w klubie Metro w formie tradycyjnego koncertu. Na imprezę tym razem zostało zaproszone trio Onar/Kajman/Młody M. Organizatorzy przygotowali na 18 lutego ponad 2-u godzinną imprezę, podczas której zostanie zaprezentowany materiał z płyt "Dorosłem Do Rapu", "K2" czy "Kronika 2: Siła Charakteru".Przedsprzedaż biletów w cenie 20 PLN:
- Skateshop Bronx 81, ul. 1-go Maja 9,
- Sklep Muzyczny STEP, ul. Dworska 2/3.

Zapraszamy!
ejj .
lecimyyyyyy . ??

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>