Onyx - Sticky Fingaz "Czas płynie szybko, gdy bawisz się życiem" - videowywiad cz.1


13 maja był dniem, gdy my składzie ja (Mateusz) + Daniel + Jacek obchodziliśmy nasze popkillerowe urodziny w Krakowie. Niezmiernie żałowałem, że nie było mi dane zobaczyć odbywającego się wtedy w Poznaniu koncertu Onyxów - a show na Splashu utwierdziło mnie w przekonaniu, że i w stolicy Wielkopolski musiał być niezły ogień. Na szczęście dzięki pomocy naszych współpracowników, Peji, Decksa i całego RPS Ent./Terrorym oraz portalu Poznanskirap.com mieliśmy okazję porozmawiać z Fredro Starrem i Sticky Fingazem, a dziś, po długich zapowiedziach, na koniec właściwego tygodnia z Onyx prezentujemy wam właśnie video z owej rozmowy.

Prowadzący wywiad Paweł Miedzielec i Marcin Rogalewicz usadzili obu MC osobno, zasypując ich pytaniami. Cały wywiad podzieliliśmy więc na dwie części - dziś obejrzycie rozmowę ze Stickym, natomiast jutro dowiecie się, co do powiedzenia miał Fredro. Miłego oglądania!

Rozmawiali: Paweł Miedzielec, Marcin Rogalewicz
Zdjęcia/Montaż: Mateusz "Mateo" Rędzioch (Poznanskirap.com)

[Edit 27.11. Mamy dwie wiadomości - dobrą i złą. Zła jest taka, że z powodu problemów technicznych nie damy rady niestety opublikować dziś 2 części wywiadu z Onyx (będzie jutro, max pojutrze)... Może wynagrodzi Wam to za to fakt, że wieczorem możecie spodziewać się smakowitej informacji odnośnie naszych dystrybucyjnych przedświątecznych nowości - gwarantujemy, że warto odłożyć parę złotych]reklama
Anonim
Nareszcie, hehe :)
BG
W końcu ! KURWA W KOŃCU ! Czekalem na to całe życie ! Dzięki POPKILLER ! Szacuneczek ! Czekam do jutra na mojego człowieka Fredro Starra ! PEACE !
gsda agdsasd
Wkoncu KURWA!
Anonim
W koncu :)
Zajawkowicz
No nareszcie...zajebisty wywiad, Sticky pozytywny gość, czekam na Fredro i ciekawe co tam u Sonsee i...Jeru.
Anonim
sticky fingaz to jeden z niewielu kolesi, których sie lubi za ich cwaniakowanie:D od razu sie mi przypomina że kiedyś była jakaś charytatywna gala boksu, na której sticky brał udział i nie za bardzo sie nie popisał, niemniej lubie kolesia:D
Zeus001
Dobre :D nie mogę doczekać się slums attack feat ONYX
asdaf
Kocham Onyx !
Anonim
*nie za bardzo się popisał (popr.)
Anonim
dołączam się do reszty w czekaniu na wywiad z fredro, bo jeśli dobrze pamiętam to on a nie sticky przekonał mnie do rapu od onyx
Anonim
to 10 minut trwa? w sekunde mi zleciało, dawać jeszcze mistrz
mmm
szacunek
Lestry
Z tą nauką języka przez muzykę Sticky miał rację. Ja mam 14 lat i mieszkam w Szwecji a więc póki nie umiem Szwedzkiego muszę posługiwać się Angielskim. Mówię płynnię i to przez godziny siedzenia i uczenia się tekstów. Pozdro czekam na drugą część bo Onyx wymiata.
beka
maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad ...
elo
jak nazywa sie 1 kawalek co leci ? hmhmmh
Anonim
Bez spiny, ale hujowy ten wywiad - najbardziej banalne pytania, które słyszał już pewnie setki razy i na które chyba niezbyt chciało mu się odpowiadać :)))
tszz
Sticky wiecej dowcipkowal niz staral sie odpowiadac na pytania, wywiad z Fredrem jest bardziej merytoryczny i ciekawy ;)
123
podbijamm pytanie o nazwe kawałka ;)
Anonim
No kiedy będzie druga część wstyd do cholery,ludzie czekali tyle dni,a oni teraz nawet nie chcą wstawić !!!! Bez komentarza !
Anonim
Onyx - 'Classic Terror" (Official Video)muzyczka z początku
Anonim
przy okazji polecam też Soulkast Feat. Onyx & Brahi - Ready for War, bo onyx elegancko tam pojechali na tym feacie a z tego co wiem nie za wielu tutaj przegląda francuskiego rapu.
BG
Znowy w chuja lecą . Miac byc wywiad dzis z Dro a chuja jest .
Anonim
^^^Wyluzuj trochę człowieku - z tego co wiem chłopaki mieli jakieś problemu techniczne i musieli przesunąć drugą cześć o 2-3 dni.. cierpliwości.
BG
Cierpliwosc bym mial ale nie mam poniewaz czekam od Maja ..
!@#$
Popieram wywiad tragedia, jedynie ze względu na haryzmę gościa dobrze się to ogląda, można było spytać o tyle rzeczy ciekawych mniej ale o liste i czy im się podobało a no i najleprza płyta Onyx ku%$#....
K-S-A
Peja ty chamie hahaha ;D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>