Mixtape Tygodnia: Maino & Funkmaster Flex "Respect The Jux"

Postać Maino przywoływaliśmy wam już niejednokrotnie. To jeden z ciekawszych i bardziej charyzmatycznych reprezentantów mainstreamowej nowojorskiej ulicy i zawodnik, który po wielu latach starań i licznych przejściach wreszcie wyszedł muzycznie na swoje.

Niedługo ukaże się jego drugi album "The Day After Tomorrow" a teraz możemy już sprawdzić najnowszy mixtape, w którym Jermaine mierzy się z najgorętszymi bitami ostatnich miesięcy.

Jest tu więc "Black & Yellow", jest "Welcome To My Hood" czy "Tupac Is Back". Wszystko złożone przez samego Funkmastera Flexa.reklama
Anonim
Wszystko ładnie pięknie, alee... Ten mixtape w ogóle nie wstylu wschodnim... Za bardzo śmierdzi "brudnym południem". Szkoda że nie pobrał innych bitów, czekam na album.
Froobel
Mam pytanie, miała być recenzja nowej płyty WFD. Co z nią ?
dawg
Jaranko mejno jak zawsze. @Sopel, a na jakich bitach jak nie południowych miało być, jak południe teraz rządzi i każdy stara się do tego upodobnić, co nie za bardzo mi się z resztą podoba, bo brakuje troche wschodu i zachodu...
Anonim
dawg Każdy? Nonsens... Np nowa plyta Jay rock, pzypomina ci w ogole "DS" brzmienia? Jeszcze jest wielu raperow ktorzy reprezentują swoje "podwórko" i z tego bardzo sie ciesze bo jak dla mnie dirty south to syf i przekaz dla mas, czesto dla osob ktore w ogole nie znaja sie na rapie... Dziekuje.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>