Białystok Up To Date Festival - kolejne informacjePamiętacie jeszcze megapomysłową, świeżą i doskonale zrealizowaną zapowiedź białostockiego festiwalu Up To Date? Już po niej było widać, że inicjatywa ta może okazać się jednym z ciekawszych wydarzeń muzycznych roku. Jako patron medialny Białystok Up To Date Festival, mamy zaszczyt przedstawić wam pierwszych artystów, którzy pojawią się w Białymstoku, a trzeba wam wiedzieć, że naprawdę jest na co czekać.

Na scenie usłyszycie między innymi Tony'ego Vegasa i Primecutsa z ekipy Scratch Perverts, taneczno-muzyczną grupę electro AUX 88 czy nadzieję europejskiego hip-hopu Dope D.O.D. Jak widać artyści nie byli dobierani przez pryzmat potencjału marketingowego, ale wartość artystyczną. Brawo. To jednak nie koniec. Coco Bryce to producent, który w swoich utworach miesza hip-hop i elektronikę i również wystąpi na BUTDF. Podobnie Silent Servant, jeden z ludzi uważanych za wskrzesicieli prawdziwego techno, Ed Cox twórca clowncore'u i Yagya, islandzki mistrz tworzenia klimatu z syntetycznych brzmień. Na festiwalu będziecie też mogli zobaczyć polskich artystów - chociażby Łonę czy Dioxa z Returnersami.

Festiwal ma również ambicję promowania ambientu, który w Polsce wciąż nie jest tak doceniany jak być powinien. W tym celu powstał pomysł Ambient Parku, miejscem dla którego będą białostockie Planty. Od godzin porannych ludzie spacerujący w parku będą mogli posłuchać kojących dźwięków tej muzyki przygotowując się na wieczorne występy Wounds oraz Robert Henke Live. Ten ostatni przygotuje jedyny w swoim rodzaju występ uwzględniający charakterystykę miejsca i powiązany z jego atmosferą, a nawet topografią.

Bilety na festiwal dostępne są w sieci Ticketpro, a ich cena jest wręcz zaskakująco niska. Za karnet dwudniowy do 10 lipca zapłacicie jedynie 39 złotych. Do 22 września cena wzrośnie do 59 złotych. Bilety jednodniowe do nabycia tylko w dniu imprezy.

reklama
jam
Looptroop zagra tez między innymi.
aa
cos nie na czasie jestescie to juz drugi zestaw artystow a nie pierwszy
Anonim
moje miasto to Białystok!
-.-
czy diox musi byc wszedzie i zawsze?XD
Sokol
Dziwne , że w Białymstoku nie grają Reprezentanci tego miasta, tylko jakies znajdy zza.
Ewa
@sokol--> to nie jedyne wydarzenie jakie ma miejsce w Bialymstoku, rodzimi wykonawcy graja koncerty bardzo czesto
kficzol
Dope D.O.D. to są takie rozkurwiatory, że poezja - http://www.youtube.com/watch?v=Z-zL_paDVTc Do tego Małpa, Zeus, Łona, Pariasi - miaaazgaaaaa! A Diox to faktycznie wszędzie jest. Ja się na prawdę boję, że jak wrócę z miesięcznych wakacji to on będzie premierem, albo chociaż pogodynką w TVNie ;).
lukas
a jest podane kto bedzie gral pierwszego a kto drugiego dnia?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>