AZ ft. Cormega "Murda On Da Daily" - nowy numer

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-07-01 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)


Siedemnaście lat minęło od momentu, kiedy AZ rapował pierwszą zwrotkę i refren w megaklasycznym "Life's A Bitch" Nasa. Szesnaście lat temu światło dzienne ujrzał kapitalny "Doe Or Die" - debiut rapera. Do dziś Anthony Cruz regularnie dostarcza nam kolejne nagrania, nie dając się łatwo zbić z tropu. Może jego muzyce nie towarzyszy takie zainteresowanie jak za czasów The Firm, ale nawija nadal bardzo konkretnie.

A skoro jesteśmy przy The Firm, to właśnie w numerze "Murda On Da Daily", który chcemy zaprezentować dziś, jednoczy się połowa składu kwartetu. Do AZ dołączył reprezentant Queensbridge - Cormega, któremu rok temu stuknęła czterdziestka. AZ zostało do tych okrągłych urodzin tylko kilka miesięcy. Starzeją się?

W żadnym razie. "Murda On Da Daily" to kawałek pochodzący ze składanki "Boomshell Presents The Premix", ale robi bardzo dobre wrażenie. 'Mega nie zawsze potrafił mnie olśnić, nadal nie jest mikrofonowym mordercą, ale gospodarz kawałka? Nadal w znakomitej formie i słucha się go z wielką przyjemnością. Sprawdźcie sami.

 

Morrisania
Najlepszy kawałek Megi jak dla mnie to One Love i Dead Man Walking. miazga po prostu. Zreszta cała "nowa" plyta The testament miażdzy, a inne produkcje podchodzą mi , ale nie są znakomite. Może po za Meke It Clear na bicie Premiera - również miazga, w szczególności bit potężny. Az i Cormega w Murda On Da Daily powem----kozak, jaram sie;)
Anonim
"nowsze" jest Born And Raised, również mistrzostwo:) Teraz w te wakacje ma niby coś wydać...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>