PMD feat. Das EFX "Leave Your Style Cramped" (Diggin In The Videos #161)

Najbardziej znaną kooperacją Parrisha Smitha i duetu Das EFX jest bez wątpienia kultowe i bezbłędne wręcz "Rugged N Raw". Jednak zanim PMD, razem z Erickiem Sermonem wyjdą w sobotę na scenę łódzkiego festiwalu Hip Hop Arena warto przypomnieć sobie inny, mniej znany, ale współtworzący klasykę polskiego kina numer.

Pewnie spytacie o co chodzi z tym kinem... A pamiętacie scenę z filmu "Chłopaki Nie Płaczą", w której Bolec jarał się ruchami raperów na klipie i ubolewał nad brakiem luzu u rodzimych gangsterów?

No właśnie, to na ekranie leciał wówczas właśnie ten teledysk. Kawałek pochodzi z drugiego solowego albumu PMD zatytułowanego "Business Is Business", wydanego w 1996 roku i pełnego brudnego, potężnie zbasowanego nowojorskiego brzmienia. Choć na HHA usłyszymy pewnie więcej wspólnych numerów duetu to najlepsze kąski z najlepszej solówki Parrisha też koniecznie sobie przypomnijcie. A na razie przykumajcie te kocie ruchy. Coco jamboo i do przodu!

PS. W sobotę PMD na Hip Hop Arenie, w sierpniu Das EFX na MTV Gdańsk Dźwiga Muzę... chciałoby się usłyszeć ich razem w "Rugged N Raw", oj chciało.PeteRock
Juz niedlugo w Gdanksu !ale bedzie rozpierdol :D juz sie doczekac nie moge :)
Morrisania Fort Apache SBX fun
u mnie w jebanej galicji nic nie graja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czego mam tak daleko do cywilizacji :(
cybul
jak mozna nie znac takiego klasyk na czym sie chowaliscie ludzie na peji aaaaaaaaaaaaa
Anonim
Shiiii....ogień!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>