Reks podsumowuje rok i dekadę

dodano: 2011-03-16 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)
Podsumowanie od Reksa mieliśmy dla was przyszykowane, by puścić je tuż przed koncertem, ale natłok ogarniania spraw z nim związanych sprawił, że akurat ten temat gdzieś nam umknął.

Jednak co się odwlecze... W ten sposób krótki komentarz, który napisał nam Reks odnośnie ostatniego roku i dekady możecie przeczytać w ramach tygodnia specjalnego z reprezentantem ShowOff.

"Ciężko podać mi całe płyty, bo słuchałem mało pełnych nowych albumów... Jednak jeśli chodzi o raperów to największą uwagę skupiłem na 1982, Freddie Gibbsie, Skyzoo, Slaughterhouse i Seanie Price'ie. Co do ostatnich 10 lat to wszystko konsekwentnie się pogarszało, ale teraz czuję nadciągające odrodzenie. Wszystkiego najlepszego na 2011 rok!"
szaszłyk
To się typ szarpnął na mega konkrety, aż boję się pomyśleć ile to czasu mogło mu zabrać. Szacun
Anonim
HaHa ta wypowiedź bije wasze wszystkie podsumowania na głowę.
Anonim
No nieźle...
Anonim
4 zdania :D no ale wiadomo, zapracowany i zycie w pośpiechu, nie wiem ;)
Anonim
wygadany gosc, nie ma co.
Anonim
''Podsumowanie od Reksa mieliśmy dla was przyszykowane, by puścić je tuż przed koncertem, ale natłok ogarniania spraw z nim związanych sprawił, że akurat ten temat gdzieś nam umknął.'' No tak, bo to podsumowanie jest prawie tak długie i pokręcone jak Amazonka. Redagowanie tego zajęło by z miecha.
Anonim
no faktycznie jebnął konkretne to podsumowanie:D
Anonim
sam bym lepiej całej tej dekady nie ujął.
Anonim
sam bym lepiej całej tej dekady nie ujął. [2]
Anonim
haha szanuje tego typa bardzo, ale przesadza chyba trochę, dekada to jest 10 lat a nie 10 tygodni. Wyszło sporo dobrych płyt chociażby w zeszłym roku. Ale wydaje mi się że zwyczajnie mu się nie chciało gadać haha

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>