Clyde Carson - nowy mixtape + powrót The Team!

dodano: 2011-03-10 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 5)
Clyde Carson - członek ekipy The Team i do niedawna protegowany Game'a powraca po okresie nieobecności z nowym materiałem.

Jak by nie patrzeć, po odejściu z szeregów Black Wall Street nie mieliśmy zbyt wielu okazji do usłyszenia tego utalentowanego rapera z Oakland. Tym bardziej cieszy zapowiedź nowego mixtape'u "Something To Speak About", który ma się ukazać już w kwietniu!
Na wstępnie dostajemy od razu 3 nowe numery z tego projektu - "Save Me", tytułowe "Something To Speak About" z gościnnym udziałem Game'a i świetną produkcją, za którą odpowiada Scoop DeVille oraz opatrzone teledyskiem "What Would I Do".

Poza tym, trwają również nad nowym albumem formacji The Team, w skład której oprócz Clyde'a Carsona wchodzą również Mayne Mannish, Kaz Kyzah i Jungle. Ekipa ta zyskała w latach 2004-2006 bardzo duży rozgłos w Bay Area i przyczyniła się do rozsławienia popularnego "brzmienia Hyphy" dzięki takim kawałkom jak "It's Gettin' Hot", "The Hyphy Juice (Remix)", "Just Go" czy "Bottles Up".
Tym bardziej cieszy reaktywacja zespołu, który ma wydać kolejną płytę jeszcze w tym roku! Więcej informacji na ten temat już niedługo.

Utwory jak i klip możecie sobie sprawdzić poniżej:reklama
Young Male( BWS POLAND )
haha przeciesz on nie odszedł z BlackWallstreet co za bzdura na oficcialnej stronie wytwurni jest wpisany jako rapper nadal podlegający pod BWS wiec nie piszcie bzdur ludzią . Macie tu dowody na stronie BWS : http://wearebws.com/clydecarson.html jeszcze na therealbws.com
UC 2010
A strona wearebws.com powstała całkiem nie dawno więc Carson na bank dalej jest w BWS.
Mietek23
Info pochodzi od samego Clyde'a Carsona więc jest raczej bardziej wiarygodne niż jakaś strona internetowa.
Ghetto Fab
Nie wiem skad wiesc o odejsciu Carsona z BWS! Nigdzie, nikt nigdy nie potwierdzil tej plotki...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>