Jedi Mind Tricks ft. RA The Rugged Man "Uncommon Valor (A Vietnam's Story) (Ot Tak #38)Z muzyką jest tak, że czasami przez jakąś etykietkę, zbieg dwóch złych wrażeń ustawiasz się do niej "na nie". Tak zadziałało to w moich relacjach z muzyką Jedi Mind Tricks. Mroczne i ciemne tonacje w które uderza zespół mają swoje gorsze momenty, które te złe wrażenie wywołały, ale pomimo to ostatnio weryfikuję wszystko co wcześniej myślałem na temat grupy.

Jedną z przyczyn jest pochodzący z albumu "Servants In Heaven, Kins In Hell" kawałek "Uncommon Valor (A Vietnam's Story)" w którym u boku Vinnie Paza pojawił się kolejny z lekko niedocenianych przeze mnie MC's - R.A. The Rugged Man.

Wietnamska historia, gdzie dwóch takich heavy metalowych rednecków maluje swoje wizje interwencji zbrojnej w Azji, to rzecz bezsprzecznie wielka, doniosła i majestatycznie punktująca moją ignorancję. Mrocznie plastyczne, przepełnione świadomością koszmaru i czystą wiedzą opisy, przedstawienie dwóch odmiennych stanowisk, z których jedno przedstawia Vinnie, a drugą R.A... To jest po prostu imponujące. Nie lekceważ potęgi Mocy.

Strasznie pojebani ludzie, ale ich muzyka zasługuje na szacunek. Wielki szacunek.

 

Anonim
Najlepsze jest to, że JMT mają wiele takich dobrych kawałków :) Klasyk.!
daH
Zwrotka R.A to top dekady ;)
ziomus
r.a. nawija tutaj historie swojego ojca, ktory byl weteranem tej wojny:)
Kosma
Nawija też o swoim rodzeństwie które urodziło się niepełnosprawne w wyniku użycia broni chemicznej która miała również wpływ na żołnierzy US. Polecam teledysk z samym R.A. - http://www.youtube.com/watch?v=kGZsGX3B_BY
Anonim
Klip zmontowany z komiksu Punisher BORN.
sivicious.
po pierwsze - jakich rednecków? po drugie - (jak ktoś wyżej juz wspomniał) zwrotka RA to nie jego 'wizja' tylko historia jego ojca z uczestnictwa w wojnie po trzecie - właśnie ta zwrotka to jedna z najlepszych zwrot w historii rapu (ale to oczywiście moje osobiste zdanie) radzę nadrobić zaległości odnośnie JMT i spółki Panowie Redaktorzy, bo raz że naprawdę warto, dwa, że widać u Was straszne braki i niedouczeni. ;) natomiast props za inicjatywę, dobrze że zaczynacie pisać o tej części sceny z USA, a nie tylko o Khalifie ;)
Anonim
@Oskier Kilp zmontowany przez Polaka.
Anonim
Strasznie się jaram zarówno JMT jak i Rugged Manem, a ten kawałek to dla mnie klasyk. Polecam tez wspólny track Vinniego i R.A. "Nosebleed" z płyty tego pierwszego, R.A. mnie tam zniszczył swoją zwrotką.
Anonim
Są ciary, a ten efekt na prawdę jest u mnie ciężki do wywołania. :]
huuj
sam jestes kurwa pojebany wardziński pierdolisz takie farmazony, że mi się kurwa srać chce
Anonim
R.A. wydaje w tym roku album. Będzie rozpierdol!:)
Anonim
Piękne.
Anonim
Szczerze przyznam, że nie znałem Jedi Mind Tricks. Po tym tracku sprawdzę na pewno.
Bogart
Zwrota R.A. klasyk potężny.
Anonim
sivicious: Zrobię co w mojej mocy i będę sumiennie nadrabiał z pokorą, bo wstyd naprawdę nie usłyszeć tej klasy. Postaram się też w miarę poogarniać bieżące projekty z obozu JMT.
Anonim
Kawałek zajebisty, JMT ma dużo dobrych lirycznie kawałków, takich jak Razorblade Salvation, Vinnie jest jednym z lepszych tekściarzy w grze
Anonim
wygląda na to że rok 2011 dużo dobrego tłustego mleka będzie dawać.
Child Of Corn
O co kaman z heavy metalowym redneckiem?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>