Kanye West ft. RZA, Jay-Z, Pusha T, Swizz Beatz & CyHi Da Prynce "So Appealed" - kolejny odcinek "G.O.O.D. Fridays"

Myślę, że wybaczycie nam to, że kolejny numer z cyklu "G.O.O.D. Fridays" u nas ukazuje się dopiero w niedzielę. Wczoraj robiliśmy wszystko, żeby Oficjalny Chrzest Popkillera był najlepszą imprezą jaką jesteśmy w stanie zorganizować na ten moment.

W nowym numerze zatytułowanym "So Appealed" po raz kolejny pojawia się cała plejada gwiazd i niegwiazd - RZA z Wu-Tang Clanu, szykujący się do premiery wspólnego album z Ye Jay-Z, Pusha T, mocno promowany ostatnio przez Westa Swizz Beatz i CyHi Da Prynce. Co z tego wynikło?


W mojej opinii chyba najlepszy jak dotąd numer z całego cyklu. Piekielnie klimatyczny, mroczny kawałek ma w sobie coś hipnotycznego i nawet to, że część gości zazwyczaj wkurza mnie tu straszliwie, nie zmienia faktu, że całość została przemyślana, skomponowana i nagrana w sposób naprawdę klasowy. Znakomitą formą błysnął Hova, RZA bardzo tu pasuje, ba, nawet Swizz Beatz nie denerwuje mnie tak jak zwykle. Trzyma się to kupy i jak dla mnie brzmi naprawdę dobrze. 

Mody
I ja podzielam zdanie, że to najlepszy piątek dotychczas. Jeśli mamy za darmo dostawać muzykę na takim poziomie to ja jestem jak najbardziej za.
fan rapu
jestem tego samego zdania. Nie dość, że za free, to jeszce jaki kawałek! Zastanawiam się tylko, czy to nie są po prostu kawałki, które nie znajdą sie na jego nowej solówce. Aż TAK świetna jest reszta, że wypuszcza takie numery?
tomi
a dla mnie najlepsze jest good friday w chuj chillout ;)
fan rapu
nooo, i to pianinko! Beat porywa

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>