Miuosh zapowiada kolejne imprezy!

dodano: 2010-07-20 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
Nigdy nie byłem znawcą w kwestiach koncertowych, ale od zawsze ciekawi mnie jak to jest z sezonem letnim. Jedni artyści mówią, że wtedy nie da się grać dla szerszej publiki, bo wszyscy wyjeżdżają na wakacje, drudzy z kolei, że popyt na imprezki nigdy nie jest tak duży jak w największe skwary.

Przy następnej okazji muszę zadać to pytanie Miuoshowi z Fandango Gangu, bo te lato, upłynie mu pod znakiem kolejnych imprez Grubej Trasy. Gdzie, kiedy, za ile i kto konkretnie? Sprawdźcie u nas.

Od nas się tego nie dowiedziecie, bo i po co jak można dostać wiadomości z pierwszej ręki. Pod spodem promujące koncerty video w którym Miuosh wyjaśni wam wszystko sam. 24 lipca mieszkańcy Chełma będą również mogli pogadać z nim osobiście i kupić nowe płyty chłopaków za znacznie mniejszy kwit. Stay tuned! 

Kamilxxx
Prośba dla popkillera, Daniel albo Emateii zapytajcie proszę Miuosha co się stało z Bitwą o Śląsk, dlaczego nie było i czy jeszcze kiedyś będzie, był czas kiedy to ta bitwa miała większy klimat niż WBW. Chciałbym z oficjalnego źródła się dowiedzieć co się z tą bitwą dzieje/stało... Nieoficjalnie na forach były różne wytłumaczenia albo raczej (DIS) domysły i spekulacje. Dzięki i propsy dla was...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>