HI-FI Banda "Kontroluję Majka" - singiel!

dodano: 2010-04-20 10:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
Fajnie obserwuje się rozwój zdolnych chłopaków, którzy w przeciągu kilkunastu miesięcy potrafili wykrystalizować swój styl, zajarać nim ludzi, zdobyć kontrakt i zacząć robić rap na naprawdę wysokim poziomie. HI-FI Banda w Prosto pracuje nad kolejnym albumem, ale mamy dla was singiel promujący jeszcze reedycję "Fakty, Ludzie, Pieniądze" zatytułowany "Kontroluję Majka".


Kto by się spodziewał, że w Prosto ukaże się braggowy singiel na staroszkolną modłę, bujający nas swoim funkującym vibem. Pierwszym jednak co rzuca się w uszy, jest solidna forma Dioxa i Hadesa, którzy wszystkim hejterom udowadniają, że stać ich na znacznie więcej nie kopiowanie innych raperów.

Od czterech dni "Fakty, Ludzie, Pieniądze" w nowej wersji możecie kupować w sieciach Empik, MediaMarkt i Saturn. Jak zapowiadają wydawcy, niebawem będziemy mogli zobaczyć teledysk do kawałka, oraz wziąć udział w spotkaniu z zespołem. Na prosto.pl możecie też kupić płytę w formatach wav i mp3. Kawałek pod spodem.


majk
coraz bardziej denerwuje mnie PROSTO nie robia juz muzyki bylko hajs ale naszczescie jest w nim jeszcze ktos taki jak HIFI Banda
diGi
Jaram się tym bitem niezmiernie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>