Aloe Blacc "I Need A Dollar" - teledysk!

kategorie: News, Soul, Teledyski
dodano: 2010-04-10 00:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
Myślę, że każdy szanujący się fan undergroundu zachodniego wybrzeża, przy takiej czy innej okazji mógł zapoznać się z muzyką Aloe Blacca. Gość, kojarzony przede wszystkim jako raper ze stajni Stones Throw Records, jest również bardzo dobrym wokalistą, o czym będziecie mogli przekonać się, oglądając jego nowy teledysk.

"I Need A Dollar" powstało dzięki HBO, gdzie kawałek będzie pojawiał się w czołówce show "How To Make It In America". Nie mam pojęcia czego program będzie dotyczył, ale mogę wam powiedzieć, że muzykę w czołówce ma naprawdę niezłą.

Kozacki motyw fortepianowy niesie ten kawałek, dając mu hitowy potencjał i jednocześnie utrzymując go w oldschoolowym klimacie. Wśród męskiego soulu postacie wyraziste, a zarazem nie przesłodzone i nie jęczące są ostatnio rzadkością. Aloe w tym kawałku pokazał się z naprawdę znakomitej strony i szczerze mówiąc z wielkim zaciekawieniem wypatruję jego kolejnych produkcji. Jeśli będą brzmieć tak jak ten numer, to Maxwell może zacząć się niepokoić.

Dorzućmy do tego, że klip zrealizowany w sposób stary jak Świat (ekran podzielony na dwie części) wygląda tak, jakby to kawałek powstał, by udźwiękowić obraz, a nie odwrotnie. Świetna rzecz!

 

Potek
WOOOW genialne!!
shiryuq
Polecam subksrypcje Stones Throw Records na youtube'ie :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>