Dziwny jest ten rap biznes. Czasem potrzeba prawie 20 lat, aby nagrany numer wreszcie ujrzał światło dzienne. Tak właśnie stało się w przypadku "Year of The Hip Hop" LL Cool J'a. Kawałek nagrany w 1994 roku na bicie K Defa miał być gwarantowanym hitem, jednak na nieszczęście obu panów taśma z nagraniem zgubiła się...
Niedawno okazało się, że nie zaginęła na stałe, a utknęła jedynie za jakimś kaloryferem/grzejnikiem. K-Def postanowił więc opublikować kawałek i bardzo dobrze, bo "lepiej późno niż wcale".


































